Aquapark Jindřichův Hradec

Aquapark v Jindřichově Hradci

Plavecký areál nabízí možnost relaxace a sportu po celý rok. Moderně vybavená budova nabízí čisté a dobře zařízené zázemí i pro rodiny s nejmenšími dětmi. K dispozici je i dětský koutek pro odpočinek a přebalování. Součástí vnitřního plaveckého bazénu je relaxační bazén s vířivou lázní, odpočinkovou zónou s parní lázní a saunou. Nechybí ani oblíbený tobogán a vodní chrlící prvky.

Venkovní aquapark vám pak umožní naplno vychutnat letní počasí. Areál je umístěn v krásném prostředí přímo na břehu řeky s výhledem na historické centrum města. I v plné sezoně je dostatek místa pro všechny návštěvníky na travnaté ploše. Široká nabídka občerstvení. Nejmenší návštěvníci mají svůj vlastní koutek včetně populárního skákacího nafukovacího hradu. Větší děti si mohou užít na dlouhém tobogánu a dalších vodních prvcích. Nechybí ani bazén pro plavání či skoky do vody. Kvalita vody je vždy pečlivě dodržována, k dispozici jsou převlékací kabiny i sprchy. Areál aqvaparku vás nezklame, dopřeje si příjemnou relaxaci nebo naopak – užijte si sportovní odpoledne s celou rodinou!


Adresa penzionu Jaroš
Ubytování Jaroš (ubytování Jindřichův Hradec)
Deštenská 197
377 01 Jindřichův Hradec

Telefon:
607 / 831 820 (p. Jarošová)
736 / 768 944


ZPĚT na stránku okolí

Mohlo by Vás zajímat: akvapark - aqvapark - bazén - relaxace - vířivka - tobogán - Jindřichův Hradec - ubytování - výlety